Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka Paletowa) już od 5 000,00 zł.
Formy płatności

ZASADY I DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI

Płatność za zamówiony Towar oraz koszty dostawy Klient może realizować, według swojego wyboru, w następujący sposób:

a) Płatność gotówką : w przypadku wyboru opcji "osobistego odbioru" Towaru przez Klienta w siedzibie Globinit, w dniu jego odebrania. W wybranych przypadkach Sklep zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

b) Przelewem : forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie, na rachunek bankowy Globinit. Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, powinien dokonać zapłaty w terminie 3 dni od daty złożenia zamówienia - celem jego potwierdzenia, na konto :

ING Bank Śląski

Swift:  INGBPLPW

Konto PLN  54 1050 1562 1000 0090 8056 5824

Globinit Sp. z o.o.

Rzeszów 35-317, ul. Jan Pawła II

c) Przelewem online (PayU) : po złożeniu zamówienia w sklepie, Klient zostanie automatycznie przekierowany na stronę PayU w celu dokonania płatności (mTransfer, Przelew24BZWBK, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).

d) Płatność kartą (Visa, Mastercard) : po złożeniu zamówienia w sklepie, Klient zostanie automatycznie przekierowany na stronę PayU w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A., a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu.

UWAGA - Globinit sp. z o.o. nie żąda uiszczenia zapłaty przed dostarczeniem Towaru. Klient ma możliwość wyboru sposobu płatności, w tym płatności gotówką, w przypadku odbioru osobistego mebli z magazynu producenta. Z racji ograniczeń usług świadczonych przez przewoźników zewnętrznych nie ma możliwość zamówienia/wysłania Towaru z płatnością za pobraniem. Jeżeli Klient złoży zamówienie z opcją dostawy kurierem, realizacja zamówienia rozpocznie się po terminowym otrzymaniu płatności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl